Топ місць для пошуку роботи

Топ місць для пошуку роботи

10.09.2019 Выкл. Автор alumax

Зараз у кожної людини є маса цікавих варіантів, які вона може задіяти при пошуку роботи і для вирішення інших завдань. Проте, така велика кількість доступних рішень може досить сильно вплинути на можливості прийняти остаточне рішення. У цій статті ми розглянемо деякі базові моменти, які дозволять підключати найоптимальніші варіанти для пошуку роботи. Отже, якщо для вас актуальне питання пошуку роботи, але ви не знаєте з чого тут почати, то варто більш детально ознайомитися з текстом даної статті.

Де найкраще шукати роботу?

  1. Сайти з вакансіями. Якщо вас цікавить робота в Києві або будь-якому іншому місті, то найпростіше її знайти за допомогою спеціальних сайтів, де регулярно публікується величезна кількість вакансій. Це дозволить правильно налаштувати фільтри і ігнорувати всі ті оголошення, які не мають для вас інтересу. Так ви зможете звузити коло і вивчати потрібний вам напрямок. На такого роду майданчиках у користувачів є можливість розсилати своє резюме по всім вподобаним вакансіям і спілкуватися з наймачами в тих випадках, якщо їх зацікавить ваша пропозиція. Тут дуже важливо правильно скласти своє резюме, так як на кожну вакансію регулярно відгукується велика кількість людей, що шукають роботу. Якщо ви хочете зацікавити роботодавця, то дуже важливо правильно оформити як саме резюме, так і супроводжуючий лист, який прикріплюється до тексту. Якщо це ігнорувати, то ви цілком можете потрапити під стандартний фільтр відділу кадрів. Якщо ви не будете заповнювати супроводжуючий лист, то ви автоматично покажете роботодавцю, що дана вакансія вам не дуже цікава і ви цілком можете обійтися і без неї. При цьому така поведінка буде ще і символом того, що своє резюме ви розсилаєте по великій кількості різних вакансій, що часто є не найприємнішою ознакою для роботодавця.
  2. Друзі та знайомі. Не варто недооцінювати можливість знайти собі роботу через так зване сарафанне радіо. Якщо ви скажете комусь із друзів про те, що хочете знайти роботу і попросите вам допомогти, то багато хто з радістю відгукнеться і попитають у своїх знайомих. В результаті ви отримаєте чітку картинку того, які робочі місця відкриті на даний момент і чи гідні вони вашої уваги. Щоб відсіяти все зайве, варто спочатку цікавитися тільки у тих друзів, профіль роботи або компанії яких вам можуть бути потенційно цікаві. Так ви з максимальним ступенем ймовірності зможете отримати належний результат і знайдете цікаву вам роботу. Також варто пам’ятати про те, що друзі дуже швидко втрачають ентузіазм і можуть просто забувати про ваше прохання всього через кілька днів, а то і раніше. Так що час від часу про себе можна нагадувати, щоб домогтися максимального охоплення.
  3. Ярмарки вакансій. Якщо ви володієте деякими навичками в якійсь вузькій ніші, або навіть просто хочете підшукати щось привабливе в новому напрямку, то варто також відвідувати спеціальні ярмарки вакансій. На таких заходах часто можна знайти масу цікавих вакансій, які можна буде спробувати. До того ж, тут у вас буде рідкісна можливість поспілкуватися з представником роботодавця минаючи необхідність надсилати своє резюме і тривалий час сподіватися на відповідь.

Чи актуальні ще оголошення в газетах?

Незважаючи на той факт, що зараз актуальність газет впала в рази, там все ще можна знайти деякі цікаві вакансії. Однак варто зазначити, що частіше за все це будуть робочі спеціальності, так що якщо ви хочете підшукати щось більш сучасне, то краще буде скористатися іншими опціями, які ми описували в цій статті вище. А якщо ви будете комбінувати різні методи, то шанси можуть сильно зрости.