Тендери землі в системі Прозорро

Тендери землі в системі Прозорро

02.06.2021 Выкл. Автор alumax

Незабаром жителі України можуть брати участь у земельних торгах. У будь-якій галузі є позитивні та негативні сторони, які потрібно завжди враховувати. Ближче в наступному місяці надається можливість зробити певні результати при придбанні перших земельних ділянок. Не забувайте про рішення інших учасників аукціону та більш близьких власників. Це стосується жителів, які мешкають за межами міста, і мешканці міст повинні почуватися так само і мати рівні права.

Аукціон – це не швидка процедура, а така, до якої потрібно підготуватися. Цього року будуть прийняті нові правила, які неодмінно сподобаються майбутнім власникам. Власники мають повне право розпоряджатися ділянками, як хочуть, це великий плюс, який буде більш оцінений у найближчий місяць.

Особливості нового проекту

Над цим проектом працювали довго і хотіли збалансувати права власників. Є можливість придбавати земельні ділянки та розпоряджатися ними в повному обсязі, будувати будинок або здавати в оренду. Оренда майна вважається прибутковим бізнесом і може забезпечити вам постійний дохід. Раніше здавати вас в оренду або продавати було нереально, зараз все спрямовано на зручність людей.

З 2021 року громадянин України може отримати земельну ділянку площею 100 га. Оформлення документів ведеться самостійно, за власні кошти, держава таких витрат не оплачує. У аукціоні можуть брати участь лише офіційні мешканці України. Для підготовки документації до аукціону всю додаткову інформацію можна знайти на веб-сайті, де буде повний перелік. Завантажте або роздрукуйте для вашої зручності.Вам слід заздалегідь підготуватися до будь-якого аукціону та зареєструватися на веб-сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukraini/. Завдяки таким функціям дозволено брати участь в аукціоні через Інтернет. А також, щоб захистити свої кошти та викупити задокументований чистий сайт, це дозволено за підтримки Prozorro. Ця система працює більше п’яти років і розроблена для клієнтів та їх мережевої безпеки. Багато людей попадаються на приманку шахраїв, зараз це величезне завдання. На веб-сайті Української універсальної біржі перевіряються всі дані, представлені на аукціоні, де знижується ризик шахрайства. Щоб приймати участь у чесних аукціона необхідно пройти реєстрацію на сайті УУБ.