Реалізація стругальної сировини та іншої технічної деревини на веб-сайтіУУБ

Реалізація стругальної сировини та іншої технічної деревини на веб-сайтіУУБ

19.02.2021 Выкл. Автор alumax

Стругальна деревини – це деревина для використання у майбутньому у виробництві, наприклад, при виготовленні меблів. Вона, як і інша технічна деревина, зараз продається великими партіями на аукціонах онлайнв системіProzorro https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-fansyrovyny-u-systemi-prozorro-sale.

Ви також можете приймати участь у об’єктивних та прозорих торгах, без корупційних схем. Ваше місцезнаходження неважливе, тому що торги відбуваються онлайн. Досить просто стати клієнтом однієї з офіційних акредитованих платформ, скажімо, «Української універсальної біржі».

Застосування стругальних матеріалів у виробництві та їх продаж на Prozorro.Sale

Фанерна матеріалів, що відповідає 1 чи 2 сортам лісових матеріалів круглої форми, використовується для розпилювання фургонів (парових балок). Після цього їх обробляють на особливих стругальних верстатах, що дозволяє отримати нарізаний шпон. Це на поверхні малюнок, утворений елементами структури деревини. Починаючи з того факту, що він красивіший за оброблений шпон, він широко застосовується для облицювання деталей меблів з 19 століття.

Закупівля сировини для стругання відбувається в колодах довжиною від 1300 см до 2540 см або в колодах в середньому 4800см.

Для виготовлення фанерного листапотрібна сировина 1-го або 2-го сорту. Сорт можна визначитизалежно від наявності недоліків та дефектів дерева.

Якщо ви є власником лісозаготівельної або деревообробної компанії, яка бажає стати частиною чесного та публічного ринку необробленоголісу, вам потрібно зареєструватися на майданчику системиProzorro.Sale, наприклад,«Українська універсальна біржа». Після цього, ви отримаєте доступ до всіх тендерів з продажу деревини в Прозорро.Продажі, опублікованих в електронній системі.

ДП«Прозорро.Продажі» енергійно ліквідує корупцію в Україні з 2016 року в багатьох сферах державної економіки: продаж та оренда нерухомості, землі, транспорту, збанкрутіле майно, спеціальні дозволи на користування надрами, необроблена деревина інше.

Було вже проведено понад 320 000 публічних аукціонів за різними напрямами, в яких взяли участь понад 23 000 учасників. Дохід до державного бюджету від електронних торгів сьогодні складає 30,7 млрд грн.

Раніше було чимало сірих схем, котрими користувалися нечесні люди, котрі брали хабарі та клали до карману. Сьогодні всі аукціони відбуваються на відкритих умовах, а гроші йдуть на галузь та її розвиток та розвитку галузі лісництва, що є не аби-яким проривом в економіці держави.

Реалізація фансировини на сайті «Української універсальної біржі» – як частинаProzorro.Sales,

«Української універсальної біржі» sale.uub.com.ua – це платформа, на якій проводяться торгівлі різним державними майном. Ви можете приєднатися до них, зареєструвавшись на сайті.

Найвідомішими видами деревини для виготовлення віялової сировини є дуб, ясен та вільха. Весь цей ліс можна знайти на «Українській універсальній біржі».

Використовуйте бота Viber і бота Telegram, які є зручними додатками в сортуванні потрібних вам операцій за категоріями, якістю, кількістю, вартістю, регіонами та іншими критеріями. Також підключіть безкоштовний електронний бюлетень. Дізнатись новини у сфері продажу державного майна можна на офіційній сторінці УУБ у Facebook.