Профіль МДФ

МДФ-фасади після складання покриваються патиною, що надає ефекту штучного старіння, а також лаком для запобігання згубного впливу навколишнього середовища. Рама мдф фасаду зібрана на дерев’яних кілках і зафіксована пресом. 

Застосування рамок МДФ
Багато любителів красивих меблів цінують рамки МДФ за їх швидке виготовлення і економне використання. Вони вирізаються зі спеціальних плит, а потім обробляються під кутом 45 °. Для кріплення окремих деталей один до одного використовуються спеціальні пази.

Потрібну форму, відповідну дизайну проекту, надати плитам дозволяють спеціальні верстати. Такий легкий спосіб обробки плит був відкритий в 1966 році в США. Це викликало великий попит на рамки МДФ, які відрізняються за текстурою і кольором. Незважаючи на те що ця технологія виготовлення фасадів не є новою, їх універсальність і прийнятна ціна підходить багатьом сім’ям.

Наповнення фасадів може здійснюватися за допомогою будь-якого матеріалу, що дозволяє варіювати різні поєднання і текстуру. Рамки МДФ застосовуються при виготовленні різних видів меблів. Кухонні гарнітури виробляються з них найчастіше. Фасад можна виготовити за індивідуальним замовленням для стелажа в вітальню, шафи в передпокій. Дуже красиво виглядають полички, мають прозорі або дзеркальні фасади, у ванній кімнаті. Профіль МДФ дозволяє декорувати будь-які види корпусних меблів. Буде потрібно всього лише придбати готові профілі без заглиблень. Далі на верстаті фрезою можна вирізати поглиблення стандартного розміру 8 мм.

Якщо в конструкції застосовується нестандартний наповнювач, наприклад, скло, можна скористатися верстатом, що має більш дрібну насадку, що дозволяє створити паз шириною до 4 мм. Скляний наповнювач профілю вимагає застосування спеціальних ущільнень.