Про біржу

Про біржу

10.11.2020 Выкл. Автор alumax

Зазначені в Регламенті документи та акти, за винятком запитів про надання оригіналу Договору про організацію та участь в аукціоні та довіреності представника, не представляються Організатору аукціону (вони не виконуються) учасник ринку електричної енергії, якщо такий учасник на момент реєстрації вже зареєстрований в інших розділах (зазначеннях) відповідно до вимог Положення про формування та проведення електронних переговорів щодо продажу електричної енергії на товарній біржі “Українська енергетична біржа”.

Вся найбільш детальна інформація про електроенергію, процес купівлі-продажу, а також інші умови aeaep.com.ua.

Ця біржа пропонує величезну кількість переваг для своїх клієнтів. Це прозорість і чесність транзакцій, виключається корупція, низька вартість, можливість електронної реєстрації транзакції, що звільняє вас від паперів та черг. І це далеко не весь перелік переваг, завдяки яким ви можете обрати цю компанію.

Додаткові умови

Для ініціювання розміщення позиції в рамках аукціону уповноважена особа промоутера позиції повинна спочатку погодитись та представити Організатору аукціону інформацію про дату та час аукціону будь-яким зручним способом та узгодженою з ‘Організатор аукціону (факсом, електронною поштою або усно по телефону), після чого він має право подати Організатору аукціону заявку на включення тієї чи іншої позиції в аукціон, подавши її до PP BETS та за формою, зазначеною в ПП СТАВКИ.

Замовлення на розміщення позиції в рамках аукціону вводиться в програмне забезпечення BETS у вигляді позиції або позицій для продажу на відкритих торгових сесіях у програмному забезпеченні BETS. Позиція приєднується до лотів згідно з однаковими умовами виконання: стартовою ціною для “торгової секції” або стартовим коефіцієнтом для “торгової секції в режимі обміну коефіцієнтами”, курсом або сумою гарантійного внеску, програми продажу, періоду відпустки або відмови від електроенергії, а також умов оплати та інших важливих умов, що є складовими проекту двостороннього договору купівлі-продажу електроенергії.

Багато компаній вже укладають транзакції на українській енергетичній біржі, варто придивитися до цієї платформи, оскільки, здійснюючи операції тут, ви можете одразу отримати величезну кількість переваг.