Переваги залізобетонних перемичок

Переваги залізобетонних перемичок

15.06.2020 Выкл. Автор alumax

Перевага застосування перемички брускової полягає в тому, що будівництво йде набагато швидше, але при цьому не страждає якість готового будинку або споруди. Винайдений на початку 19 століття, залізобетон настільки міцно увійшов в наше життя, що навіть найсучасніше будівництво складно уявити без його участі. Залізобетон, завдяки своїм характеристикам міцності, довгому терміну служби, можливості створення ЗБВ різних типорозмірів, дозволяє успішно його застосовувати як в малоповерховому приватному будівництві, так і при зведенні монолітних висотних будинків.

Один з найбільш затребуваних видів залізобетонних виробів – це залізобетонні перемички брускові. З їх появою будівництво стало не тільки простіше з точки зору виконання робіт: готові будівлі, виконані із застосуванням брусків перемичок, відрізняються більшою надійністю і довгим терміном служби без загрози внутрішнього руйнування. Ви можете просто зараз відкрити для себе широкий вибір різного роду будівельних товарів на сайті Ukfreewell https://ukfreewell.com.ua/ua/gbi/peremyichki.html. Якщо вам необхідні якісні залізобетонні перемички, то зверніться до цього сайту, щоб придбати відмінні товари за вигідною ціною.

Застосування залізобетонних перемичок брускових

Початкова сфера застосування зб перемичок – будівництво дверних і віконних прорізів з метою зміцнення стіни і захисту її від обвалу. Але руки умільців успішно використовують зб перемички і для інших цілей. Нерідко можна побачити паркан з зб перемичок: таким способом іноді окреслюють територію приватних володінь. Але, оскільки цей вид ЗБВ все ж пристосований саме для будівництва будівель і виконання їх конструкційних елементів, про цю сферу застосування перемички брусковой і поговоримо.

Переваги залізобетонної перемички брускової

Перевага застосування перемички брусковой полягає в тому, що в цьому випадку будівництво дійсно йде набагато швидше, але при цьому не страждає якість готового будинку або споруди. Давайте уявимо віконний проріз і необхідність кладки цегли по верхній частині прорізу для того, щоб продовжити несучу стіну. Погодьтеся, що, виконана з окремих елементів, таких як цегла, арболіт або газобетонні блоки, така стіна буде більш вразливою до навантажень і більше схильна до руйнування. Якщо навіть одну цеглину покладено не так, якщо будівельник заощадив в матеріалі, змінивши вид кладки, така стіна не витримає навантаження і може впасти. Залізобетонна перемичка в поєднанні із застосуванням арматури дозволяє виконати будівництво на якісно іншому рівні. Будучи цілісною конструкцією, вона рівномірно приймає навантаження на себе, зводячи до мінімуму загрозу руйнування.

Якісні будматеріали – якісна споруда

Однак, щоб застосування зб перемичок виправдало себе, необхідно ретельно виконати розрахунок їх розмірів і використовувати тільки якісні зб перемички, виготовлені за ДСТУ і лише ті, які пройшли контроль якості. З розвитком спецтехніки та розширенням ринку будматеріалів, багато хто намагається мінімізувати витрати і виготовити зб перемички самостійно: застосувати монолітну технологію будівництва, заливаючи залізобетон прямо на об’єкті або підготувати форми і відлити перемички на будмайданчику. Мінуси такого підходу в тому, що цей продукт не проходить багаторівневий контроль. І це повинно викликати сумніви в доцільності: не випадково державою визначено стандарт на виробництво зб перемичок. Наявність ДСТУ – показник необхідного рівня відповідальності у виробництві і застосуванні цього виду ЗБВ.