Куплю кругляк вільхи на прозорому аукціоні Prozorro.Sale

Куплю кругляк вільхи на прозорому аукціоні Prozorro.Sale

17.01.2021 Выкл. Автор alumax

Якщо вам потрібно купити вільховий круглий ліс за ціною, яка підходить однаково як клієнту, так і організатору аукціону, зареєструйтесь на ueex.com.ua – офіційній платформі електронної системи Прозорро.Продажі. Досить тривалий час в Україні продаж необробленої деревини був пов’язаний з численними порушеннями, корупцією та «кумівством». Однак після впровадження Постанови № 1178, згідно з якою у 2020 році вітчизняні лісогосподарські підприємства зобов’язані продавати частину лісу на відкритих онлайн-аукціонах, робить ринок прозорим та змушує всіх без винятку учасників грати добросовісно.

Поточна ціна на кругляк вільхи в Україні

На сьогодні близько 16% загальної території нашої держави покрито лісами. За запасами деревини Україна посідає шосте місце в Європі – кожен рік сировина дуже активно використовується в будівництві, сільському господарстві та промисловості.

Підприємці, які цікавляться такими запитаннями, як «Куплю вільху круглу», цінують цей різновид деревини за велику якість та здатність імітувати престижні породи (вишня, горіх, червоне дерево).

Лише у 2019 році дохід від продажу необробленої деревини в Україні склав приблизно 15 млрд. грн.

Поки на сайтах Прозорро.Продажі вільхової круглої деревини можна купити лише у найбільших лісогосподарських підприємствах, річний дохід яких перевищує 10 000 000 гривень. Зараз, останні дев’яти місяців, протягом яких діє проект, на сайтах, підключених до Центральної бази даних, реалізувалося 1200 прозорих аукціонів, на які зареєструвались понад 400 учасників. Отримані надходження становлять приблизно 300 млн. грн., включаючи 13 млн. грн. які сплатили клієнти інтернет-платформи ТБ УЕБ.

Відповідно до чинного законодавства, в обов’язковому порядку на аукціоні Прозорро.Продаж виставляються великі партії вільхи круглої, ціна якої складає понад 200 тис. грн. При цьому вартість одного кубічного метра деревини цієї породи становить у середньому 1200 грн.

З 2016 року найкращі експерти електронної платформи ТБ УЕБ докладають багато зусиль для того, щоб процес купівлі-продажу державного майна відбувався прозоро, ​​без занепалих корупційних схем та незаконних відкатів.

Незважаючи на незаперечний тріумф прозорої торгівлі необробленою деревиною, зокрема вільховою бруківкою, уряд розпочав перегляд існуючих стандартів. Незабаром вся деревина буде продаватися на сайтах Прозорро. Також серед запланованих змін – зменшення комісії з 1,5 до 0,5%.

Хочете дізнатись більше про ціну на вільху з круглих лісоматеріалів та дані про її продаж? Зв’яжіться з нашими єкспертами https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-kruglyak-vilhi-na-prozorih-torgah-prozorrosale/