Інша продукція

Декоративні решітки

Декоративні решітки для меблевих фасадів являють собою декоративні МДФ вставки використовувані, коли потрібно створити вентильований меблевий фасад з можливістю часткового перегляду вмісту шафок. Найчастіше такі декоративні грати застосовуються в кухонних меблях — навісних шафах і тумбах. Декоративні грати можуть заміняти скляні вставки, надаючи меблям досить оригінальний вигляд — щось ближче до стилю американських салунів. 

Компанія пропонує вашій увазі цілий ряд кольорів для декоративних решіток МДФ — білі, дуб морений, ваніль, дуб шамоні, бук, дуб світлий, дуб вендельштейн, клен фельденберг, вишня Оксфорд, алюміній, горіх. Декоративні решітки мають міцне довговічне ламіноване покриття, яке добре піддається чищенню сучасними засобами догляду за меблями. 

Якщо ви хочете мати вдома меблі з оригінальним і функціональним фасадом — декоративними гратами, ми виготовимо для вас такі меблеві фасади. Ознайомитися з асортиментом декоративних решіток можна в нашому каталозі. Замовити та виготовити декоративні грати ви можете, зв’язавшись з нами через форму зворотнього зв’язку на сторінці «Контакти» або, зателефонувавши за телефонами, вказаними внизу сторінки.

Декоративні решітки з ХДФ та МДФ можуть вироблятись під замовлення з галереї, а також за зразками, які побажає замовник. Лазерні верстати, застосовані в нашому виробництві, здатні реалізувати на МДФ, ХДФ або фанері будь-які малюнки для декоративних решіток, які служать екраном на батареї опалення, вставками в шафи-купе або вітринами кухонного гарнітуру, інтер’єрними перегородками та іншими всілякими декорами для меблів або інтер’єру приміщень.

При замовленні декоративних решіток, слід враховувати, що максимальний розмір одного виробу може бути 1 270 х 1760 мм, а товщина 3 мм, 6 мм і 8 мм. Якщо вам потрібно купити оригінальні декоративні решітки для меблів або інтер’єрного оформлення приміщень, ознайомтесь з нашою галереєю, виберіть прийнятний варіант, і зробіть замовлення, а наші фахівці зроблять його в обумовлений термін