Дверні накладки

Дверні накладки або панелі — накладки для дверей на основі МДФ з покриттям ПВХ плівкою за допомогою методу вакуумного пресування — відмінний спосіб декорувати практично будь-які двері, хай-то двері що втратили свій початковий вигляд або ж зовсім нові двері.

Компанія виготовляє дверні накладки для всіх типів дверей. Як відомо для більшої надійності вхідні двері виготовляють з металу, але при цьому їх зовнішній вигляд, змушує бажати кращого. Який же вихід? — Наші дверні накладки здатні перетворити й додати індивідуальності вхідним дверям вашого будинку або квартири. Крім того, дверні накладки дозволять знайти золоту середину між надійністю дверей та її естетичним виглядом. Погодьтеся, важливий чинник на користь дверних накладок.

Слід врахувати і економічний чинник. Припустимо, вам запропонували виготовити двері з натурального дерева. І зовнішній вигляд вас, як би влаштовує. Але коли ви побачите ціну на ці двері, навряд чи зайвий нулик доданий праворуч до ваших витрат, підвищить вам настрій. І тут явно переваги за дверними накладками з МДФ, при цьому, зовнішній вигляд дверних накладок нітрохи не поступається дверям з натурального дерева, а в деяких випадках перевершує їх.

Можна не сумніватися, великий вибір варіантів можливих фрезеровок (до 150 видів) і широка кольорова гамма ПВХ плівок, використовуваних при створенні дверних накладок, зможуть задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів. Може ви хотіли б, щоб двері вашого будинку прикрашали східні чи кельтські візерунки — ми можемо створити будь-який малюнок.

Ну, а якщо ви, все ж, не зможете підібрати варіант з нашої колекції, відповідний саме для вас, ми виготовимо дверні накладки за вашим малюнками та ескізами.

За допомогою панелей — накладок ми можемо перетворити навіть нудні типові металеві двері в предмет милування для вас і ваших сусідів. Скоріше за все, вони також з часом, захочуть зробити у себе щось подібне.

Дверні накладки з кожним днем завойовують все більшу популярність у багатьох шанувальників краси і домашнього затишку, і відбувається це завдяки ряду переваг, якими мають панелі — накладки: відмінні естетичні якості, надійність і міцність обробки, добрі звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, і в кінцевому підсумку — довговічність.

Замовити та виготовити дверні накладки ви можете, звернувшись до нас за телефонами, вказаними внизу сторінки або за допомогою форми зворотнього зв’язку на сторінці «Контакти».