Декоративні фризи

Декоративні фризи — елементи оформлення, що являють собою горизонтальні смуги, які облямовують верхню чи нижню частину меблів або проміжки між вертикально розташованими меблевими компонентами, або ж облямовують стінну обробку, надаючи їм завершений вигляд. Декоративні фризи в меблевому дизайні притаманні більш класичним видам оформлювальних рішень, хоча можуть застосовуватися і при оформленні в стилях модерн, еклектика, функціоналізм.

Залежно від виду меблевого фасаду — чи буде це прямий фасад або гнутий (радіусний), при виготовленні меблів застосовуються декоративні фризи — прямі або радіусні (гнуті) відповідно. Природно, при виготовленні гнутих (радіусних) декоративних фризів застосовуються набір технологічних прийомів і обладнання, що трохи відрізняється від того, який використовується при виготовленні прямих фризів, але якість виробів, як в першому, так і в другому випадку незмінно висока, яка гарантує тривалу експлуатацію меблів.

Компанія постійно розширює асортимент виробів для декору кухонних та інших видів меблів. Декоративні фризи також стали одним з напрямків у багатогранній діяльності нашої компанії. Ми розробляємо оригінальний дизайн і підбираємо кольорову гамму для прямих та радіусних (гнутих) декоративних фризів, що використовуються в меблевому оформленні.

Якщо вам потрібно надати завершеності меблевої композиції, компанія виготовить декоративні фризи, які стануть гідною прикрасою для ваших меблів. Ознайомитися з асортиментом декоративних фриз можна в нашому каталозі. Замовити та виготовити радіусні (гнуті) чи прямі декоративні фризи ви можете, звернувшись через форму зворотнього зв’язку або, зателефонувавши за телефонами, розташованими внизу сторінки

.