3D панелі

3d панелі МДФ на сьогоднішній день користуються дуже великим попитом і вважаються найцікавішими рішеннями для обробки. Ці вироби відносно молоді, але за рахунок своїх прекрасних показників дуже швидко набули популярності в усьому світі. Такі панелі являють величезну кількість можливостей перетворити інтер’єр.

Характеристики
МДФ стінові плити приваблюють своєю вартістю, яка набагато нижча за ціну панелей з натурального дерева, але якістю вони абсолютно не відрізняються. З кожним роком виробництво подібних обшивок вдосконалюється, за рахунок чого вони стають набагато стійкіше перед вологою і перепадами температури. Все це стає можливим через спеціального покриття полімерною плівкою, яка збільшує термін експлуатації матеріалу.

Они очень просты в монтировке. Установить их может любой человек, не обладающий особыми знаниями в ремонте. Изделия приклеивают на стену с помощью жидких гвоздей.

В составе такой продукции лежат экологически чистые, натуральные материалы, не несущие никакого вреда здоровью. Также панели могут обеспечивать звукоизоляцию, что является большим плюсом для панельных домов.